MHK Kežmarok má novú Správnu radu aj stanovy klubu

Nové zloženie Správnej rady aj stanovy občianskeho združenia (OZ) schválili jeho členovia.

V pondelok 28. januára sa v priestoroch ZŠ s MŠ Nižná brána konala členská schôdza Mestského hokejového klubu (MHK) Kežmarok, OZ.

Nové stanovy boli na schôdzi prečítané, prekonzultované, pričom najväčší dôraz bol daný na zmeny v jednotlivých bodoch a článkoch. Stanovy boli následne jednohlasne schválené a budú uverejnené aj na stránke MHK Kežmarok.

Členovia OZ zvolili aj nové zloženie Správnej rady, Revíznej komisie a Volebnej komisie. Členmi Správnej rady sa stali Marián Prusák, Marek Pajonko, Rastislav Polák, Ondrej Jankura a Peter Hoffman.

Členmi Revíznej komisie budú Martina Bachledová, Beáta Prusáková, Júlia Klagová a Ružena Tomaľová. Volebná komisia bola zvolená v zložení Slavomír Zelina, Lorant Paugsch a Marcel Petrisko.

Prítomní členovia sa zhodli na tom, že do konca sezóny 2018/2019 ostáva výška rodičovského príspevku nezmenená, a to 20 € na kalendárny mesiac a zaplatená bude na transparentný účet klubu. Na stránke klubu sa v sekcii Rodičovské príspevky uvedie nielen IBAN spomínaného účtu, ale aj ďalšie detaily platby.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *