Kežmarská hokejová mládež má nového šéftrénera

Mládežnícke tímy Mestského hokejového klubu Kežmarok budú mať od konca decembra nového hlavného trénera.

Novým trénerom detí sa stane Vladimír Mrukvia, bývalý hráč Popradu, no predovšetkým dlhoročný tréner. „Pán Mrukvia má bohaté zahraničné skúsenosti, na tréningoch aj mimo nich pracuje podľa najnovších metód moderného hokeja. Jeho asistentmi budú Daniel Šmihula a Martin Bednár, ku ktorým sa od budúcej sezóny pridá náš bývalý hráč s ukončeným vysokoškolským vzdelaním v odbore ľadový hokej Dominik Glevaňák,“ vysvetlil personálne zmeny prezident MHK Kežmarok Peter Hoffman.

K predstaveniu nového trénera pristúpilo vedenie klubu pred sobotňajším domácim zápasom s Gelnicou. Okrem toho sme poďakovali divákom za ich priazeň počas základnej časti, vážime si, že na naše zápasy chodili v takom hojnom počte. Našim detským hokejistom sme odovzdali vianočný darček – hokejky a balíčky od lekární Dr. Max, jedného z podporovateľov nášho klubu.

Vedenie MHK Kežmarok sa ešte v polovici decembra rozhodlo ukončiť spoluprácu s dovtedajším hlavným trénerom detí Martinom Klempom z mimoriadne vážnych dôvodov. Chceme mu však úprimne poďakovať za doterajšiu prácu pre náš klub.

Pod vedením vysokokvalifikovaných trénerov pokračuje tréning po vianočných sviatkoch 27. decembra, na ľade veľmi radi uvítame všetky deti! Vrátane nových, ktorým vieme poskytnúť základnú výstroj i hokejku, stačí, ak si prinesú korčule.

Program najbližších tréningov detí:
– 27. december – 14.00 – 16.00 hod.
– 28. december – 14.00 – 16.00 hod.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *