Ištocy je najproduktívnejším hráčom aj najlepším strelcom rytierov

Obhliadnutie sa za štatistikami hráčov po poslednom zápase v sezóne 2018/2019.

Posledné dva zápasy sa museli hokejovým fanúšikom páčiť. Nielen, že v oboch zápasoch zvíťazili Kežmarčania, ale navyše v nich padlo spolu 27 gólov, plus ďalších päť počas samostatných nájazdov.

Tímové Štatistiky

Kežmarskí rytieri odohrali počas sezóny 14 zápasov v základnej časti a 4 v časti o umiestnenie. Spolu v 18 dueloch zaznamenali štyri víťazstvá v riadnom hracom čase, dve víťazstvá po predĺžení, resp. po samostatných nájazdoch a 12 prehier.

Kežmarčania strelili 58 gólov z 399 striel, brankári pustili za svoj chrbát 103 gólov a chytili 424 striel.

Brankári

Denis Talár odchytal spolu 705 minút. Na neho smerovalo 425 striel, z ktorých inkasoval 78 gólov. Jeho úspešnosť bola 81,65%.

Adam Anovčin čelil 108 strelám, z ktorých pustil za svoj chrbát 31 gólov. Jeho úspešnosť bola 71,30%.

Hráči

Najproduktívnejším hráčom a aj najlepším strelcom Kežmarku bol útočník Jozef Ištocy. V 17 zápasoch strelil 14 gólov a pridal ku nim aj 7 asistencií. Druhým najproduktívnejším hráčom a zároveň aj najlepším strelcom sa stal Viktor Kolesár za 8 gólov a 7 asistencií.

Najviac asistencií však nazbieral Lukáš Svitana (8), iba o jednu menej majú na svojom konte Jozef Ištocy, Viktor Kolesár a Libor Teplický. Najtrestanejším hráčom bol Emil Kramár so 68 trestnými minútami.

Start a Conversation

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *